Calendar

June 2024
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Search:

Fotograf Warszawa

Najważniejsze chwile w życiu chcecie zatrzymać w pamięci jak najdłużej. Jednak czasami pamięć zawodzi… Dlatego tak popularne są sesje zdjęciowe z przeróżnych okazji. Jednak wiadomo – sesja sesji nierówna. Mowa tutaj nie tylko o rodzaju robionych zdjęć, ale również o okazji, z jakiej taka pamiątka ma być zrobiona. Zresztą zdjęcia wykonywane przez profesjonalnego fotografa nie muszą być traktowane jedynie jako pamiątka. Jeśli prowadzimy poważny biznes i zależy nam na swoim wizerunku wśród odbiorców, to konieczne będzie zainwestowanie w profesjonalne zdjęcia produktów. Obawiacie się pewnie teraz, że różnych sesji nie jest w stanie wykonać jeden fotograf? Że do każdego rodzaju usług potrzebnych będzie kolejny, a co się z tym wiąże, również kolejne wydane pieniądze? Owszem, nie ukrywajmy – profesjonalne sesje mają swoją cenę, ale warto w taki sposób spożytkować pieniądze. Jednak nasz zespół Fotograf Warszawa oferuje wam szeroką gamę usług – nie musicie wybierać kilku fotografów – doskonale poradzimy sobie zarówno z sesją ślubna, z uchwyceniem wzruszających momentów podczas komunii waszej pociechy. To nie wszystko – nasz zakres usług jest o wiele większy, o czym zaraz się przekonacie.

 

Dlaczego akurat ten fotograf w Warszawie?

Ponieważ potrafimy dostrzec to, co innym umyka. Jesteśmy zgranym duetem, który od lata działa na rynku fotografii. Na swoim koncie mamy nie tylko standardowe sesje osób prywatnych, ale współpracę z ludźmi z pierwszych stron gazet. Potrafimy pracować pod presją czasu i co więcej – nie poddajemy się jej. Lata pracy w tej branży sprawiły, że potrafimy się odnaleźć w każdej sytuacji. Jako fotograf w Warszawie pracuję już od kilku lat – znam ciekawe miejsca w stolicy, które idealnie nadają się na plenery – nie tylko ślubne. Wsłuchujemy się w to, co mówią nasi klienci, potrafimy wyczytać między słowami co tak naprawdę im się marzy i… realizujemy marzenia. Od tego właśnie jesteśmy. A co konkretnie proponujemy?

 

Fotografia Ślubna Warszawa

Wpisując do wyszukiwarki fotograf Warszawa z pewnością wyskoczy wam mnóstwo propozycji. Dlaczego warto wybrać akurat nasz duet? Ponieważ nie straszne są nam nawet najbardziej karkołomne stylizacje, najdziwniejsze miejsca. Swoim klientom oferujemy specjalne pakiety ślubne, gdzie mogą zdecydować czy życzą sobie kompleksowej obsługi, w skład której wchodzi ślub, wesele i plener, czy może wolą mniejszy zakres naszych działań. Do waszej dyspozycji są dwaj fotografowie – Sergio i Natasza, którzy uchwycą wszystkie najważniejsze momenty. Co ważne, będziecie mieć różnego rodzaju ujęcia, wykonane profesjonalnym sprzętem. To w dalszym ciągu nie wszystko. Pod hasłem Fotograf Warszawa przeważnie znajdziecie tylko usługi fotograficzne. W naszym przypadku do tego dochodzą jeszcze usługi stylizacji, a nawet konsultanta zakupowego. Jakby tego w dalszym ciągu było mało, to nasza ekipa – jeśli wyrazicie taką chęć – będzie dbała o perfekcyjny wygląd młodej pary. Oczywiście, jeśli chodzi o uroczystości ślubne to fotografujemy zarówno te w kościołach – posiadamy specjalne legitymacje, które umożliwiają nam fotografowanie w kościołach – jak również w Urzędzie Stanu Cywilnego, a nawet w plenerze. Dla nas nie ma żadnych przeszkód.

Fotografia Chrztu Warszawa

Coraz więcej osób decyduje się na uwiecznienie momentu, kiedy najmłodszy członek rodziny przyjmuje chrzest św. Widząc zapotrzebowanie na tego typu usługi, również to mamy w swojej ofercie. Dlaczego akurat ten fotograf Warszawa powinien być wybrany do obsługi fotograficznej chrzcin Waszego maleństwa? Ponieważ wiemy jak robić zdjęcia, aby nie wystraszyć maluszka, nie pstrykamy nachalnie w twarz lampami błyskowymi, nie kręcimy się podczas najważniejszych momentów przed księdzem. Słowem – potrafimy nie tylko doskonale uchwycić spadające krople wody święconej, wzruszone mamy, ocierające łzy, jak również obserwujące wnikliwie maluszki, ale również potrafimy się zachować stosowanie do sytuacji.

 

Fotografia Komunia Warszawa

Wiadomo, że bardzo ważnym dla rodziców momentem w życiu dziecka jest Komunia święta. I wiemy też, że już na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem, zaczynacie szukać fotograf Warszawa, który uwieczni te istotne chwilę. Jest to słuszna decyzja – my również zajmujemy się takim działaniem. Jeśli będziecie chcieli, to sfotografujemy nie tylko samą uroczystość, ale również przygotowania. Mamy wiele ciekawych pomysłów na to, aby ten specjalny dzień pokazać w sposób odbiegający od tradycyjnych, sztampowych zdjęć. W zależności od tego jakie ustalenia zostaną podjęte, możemy towarzyszyć również na przyjęciu komunijnym – jesteśmy otwarci na sugestie klientów.

 

Fotografia artystyczna Warszawa

Jednak jak wspominaliśmy już na początku, uchwycimy w kadrze nie tylko ważne momenty. Potrafimy uchwycić również wasze artystyczne ja – portrety, sesje w parach, o dużym nacechowaniu artystycznym – to temat znany nam od podszewki. Natalia przez wiele lat tworzyła stylizacje dla największych modowych magazynów, jej prace można było oglądać na czołowych okładach czasopism o modzie i urodzie.  Sergio również w tej tematyce ma bardzo duże doświadczenie – potrafi wydobyć ukryte piękne, tajemniczy błysk w oczu, ale również lęk czy niepewność. To dlatego zdjęcia wykonywane przez nasz duet tak przemawiają do odbiorców. Potrafimy na nich uchwycić to co trudne do dostrzeżenia gołym okiem.

 

Fotografia pokazów mody

Fotograf Warszawa to setki ofert. Dlaczego akurat nasza powinna przykuć waszą uwagę? Ponieważ specjalizujemy się nie tylko w sesjach indywidualnych dla osób prywatnych, nie tylko w opisanych powyżej uroczystościach, ale również pracujemy dla znanych marek, czyli dla klientów biznesowych. Z dumą możemy stwierdzić, że jednym z naszych koników jest fotografia pokazów mody – lata pracy z modelkami pozwoliły nam udoskonalić swój warsztat w tym temacie. Wiemy jak dobrać kadr, żeby pokazać niecodzienny krój danej kreacji, jak się ustawić, aby światło otuliło modelkę. Wiemy, jak pokazać prezentowane kolekcje z jak najlepszej strony.

 

Fotografia ubrań i akcesoriów

Szukasz fotografa w Warszawie lub w innych miastach, który stworzy wspaniałe zdjęcia do folderu reklamowego? Jednak obawiasz się, że jego technika nie jest dostatecznie dobra, aby pokazać martwy przedmiot jak żywy? Dlatego zamiast wyszukiwać fotograf Warszawa w internecie, wejdź na nasza stronę i zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zobaczysz, że dzięki wszechstronnym działaniom, potrafimy sprostać praktycznie każdemu zadaniu.

 

To w dalszym ciągu nie wszystko

Pokrótce dowiedzieliście się, czym jesteśmy w stanie się zająć. Ale tak naprawdę, to dopiero początek długiej listy naszych możliwości. Z wielką przyjemnością realizujemy sesje ciążowe, tworzymy portrety dzieci, jak i całych rodzin. Nie krępujecie się również zwracać do nas z pomysłami na bardziej intymne sesje. Jesteśmy duetem profesjonalistów, którzy nagie ciało postrzegają jako obiekt do sfotografowania. Nie musicie więc się obawiać niestosownych zachowań – takie rzeczy z pewnością nie dzieją się w naszym studio. Już nawet nie będziemy wspominać o tym, że dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwoli wam przechowywać wspomnienia przez setki lat – tak, dzisiejsza technologia sprawia, że dobrze wykonane zdjęcia, nagrane na odpowiednie nośniki, przetrwają nawet 1000 lat! Jeśli więc szukacie fotograf Warszawa, który nie tylko ma wiedzę i umiejętności, ale również wizję i fantazję – odezwijcie się do nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie.